📣 კიდევ ერთი აქცია ჯორჯიან კაპიტალისგან! 📣 სამომხმარებლო სესხი 2500 ლარამდე! 📣 თანასესხებლის გარეშე! 📣 48 თვემდე ვადით! 📣 დეტალური ინფორმაციისათვის დაგვიკავშირდით: ☎ (032) 296-10-10; (592) 96-10-10 📍 რუსთაველის გამზირი N37 – თბილისი, საქართველო
📣 აქცია ჯორჯიან კაპიტალისგან! 📣 მხოლოდ დეკემბრის ბოლომდე! 📣 100000 ლარამდე სესხი უძრავი ქონების უზრუნველყოფით 18% დან! 120 თვემდე ვადით! ეფექტური საპროცენტო განაკვეთი 20,5 % დან 🏢 დაფინანსება უძრავი ქონების უზრუნველყოფით! 🔟 წლამდე ვადით! 📣 დეტალური ინფორმაციისათვის დაგვიკავშირდით: ☎ (032) 296-10-10; (592) 96-10-10 📍 რუსთაველის გამზირი N37 – თბილისი, საქართველო
საზაფხულო აქცია ჯორჯიან კაპიტალისგან! მხოლოდ აგვისტოს ბოლომდე! 100000 ლარამდე სესხი ნებისმიერი მიზნობრიობით! 18% დან! 120 თვემდე ვადით! ეფექტური საპროცენტო განაკვეთი 20,5 % დან 🏢 დაფინანსება უძრავი ქონების უზრუნველყოფით! 🔟 წლამდე ვადით! 📣 დეტალური ინფორმაციისათვის დაგვიკავშირდით: ☎ (032) 296-10-10; (592) 96-10-10 📍 რუსთაველის გამზირი N37 – თბილისი, საქართველო